18.oktobris – nākošā mūsu biedru tikšanās reize mūsu ierastā vietā – Gaujas ielā 16. Gaidīti arī visi pārējie Ādažu pilsētas seniori.

Mūsu nākošās tikšanās reizi 18.oktobrī vēlamies padarīt interesantāku. Šo tikšanās reizi esam sadalījuši divās daļās:

Pirmajā daļā par Ādažu novada attīstības gaitu, procesiem, plāniem, plusiem un, iespējams, arī mīnusiem mums piekrita pastāstīt Ādažu pašvaldības izpilddirektors Guntis Porietis ar savu palīdzi. Lūdzam sagatavot jautājumus, kuri ikdienā nodarbina mūsu prātus, bet paši nespējam rast atbildes par to, kas notiek Ādažos un apkārtnē, ieskaitot arī finanšu jomas jautājumus.

Otrajā tikšanās reizes sadaļā mēs paļaujamies uz mūsu senioru aktīvu atbalstu un vēlmi to padarīt interesantāku un radošāku. Tematika šai daļai ir “Rudens veltes mežā, mūsu dārzā un ziemas labumu krājumos”. Ar to mēs domājam visu to interesanto, ar ko daba mūs ir pārsteigusi, proti, interesantas formas mežā vai citur dabā atrastu izaugušu augu, piemēram sēni vai ziedu, ar kādu savdabīgu savā dārzā izaugušu augli vai dārzeni – ķirbi, gurķi, ziedu, jaunu puķu šķirni, burkānu saaugumu un tamlīdzīgi. Varbūt kāda saimniece būtu gatava atnest degustācijai savus virtuves šedevrus, padalīties pieredzē ar pagatavošanas receptēm, saviem virtuves noslēpumiem, ieteikumiem, kā pagatavot un labāk uzglabāt krājumus ziemai, gan marinējumus, gan ievārījumus, lai tie būtu baudāmi visu garo ziemu. Jā, tas attiecas arī uz dažādiem šķidrumiem – kādu vīna darītāja meistara produktu no kādas interesantas izejvielas vai savdabīga tā radīšanas procesa.

Papildināts: Būtu lieliski, ja kāds no senjauniešiem, atbilstoši rudens tematikai, varētu sagatavot stāstījumu par sēnēm – kuras ēdamas, kuras nē, kuras cepjamas, kuras vārāmas, kuras labāk marinēšanai ziemas krājumiem, arī par pagatavošanas receptēm. Būtu labi, ja paņemtu līdz reālus paraugus, tā tomēr uzskatāmāk nekā bildēs.

Aicinām piedalīties arī seniorus, kuri nav mūsu biedrības biedri. Varbūt šāda pasākuma apmeklējums pamudinās arī citus seniorus kļūt aktīvākiem, iesaistoties mūsu rīkotajos pasākumos, nomainot mājās būšanu pret kopā būšanu. Mūsu biedrībā nav vārda “Garlaicība”.

Neslēpsim sveci zem pūra. Tā mēs radīsim prieku gan paši sev dodot, gan citiem ņemot. Dots devējam atdodas.

.

Atbildēt