Attēli

Zvaniņš skan, zvaniņš skan, Ziemassvētki brauc!

Tuvojas Ziemassvētki un Jaunais, 2024.gads! Pavisam maz atlicis līdz šī gada noslēgumam. Kāds bijis aizvadītais gads, kas piedzīvots vai pārdzīvots, to aicinām Ādažu novada seniorus atcerēties kopīgā pasākumā 16.decembrī plkst. 16:00 Gaujas ielā 16, mūsu ierastajā tikšanās vietā. Aizvadīsim šī gada pēdējo kopīgo pasākumu un novēlēsim viens otram labāku Jauno, 2024.gadu. Ieteikums, kā vieglāk atcerēties pasākuma norises laiku un vietu – 16 / 16 / 16.

Aicināti visi Ādažu novada seniori. Līdzi ņemam lielisku garastāvokli, varbūt mazu (vai arī lielu) groziņu, kopā būšanas prieku un laba vēlējumus 2024.gadam apkārtējiem. Lūgums pieteikt dalību līdz 10.decembrim, lai varam plānot vietu skaitu. Varat pieteikties arī pēc šī datuma.

Lai varētu prognozēt dalībnieku skaitu, lūgums iepriekš par savu dalību pasākumā darīt zināmu, piesakoties pa tālruni 29444371 (Biruta) vai 29212154 (Aivars).

Cienījamie Ādažu novada seniori! Un arī visi pārējie seniori mūsu mīļajā, mazajā Latvijā. Sirsnīgi sveicam visus seniorus un visus mūsu valsts iedzīvotājus Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienā! Ilgu mūžu Latvijai un arī visiem mums, kā šīs valsts iedzīvotājiem. Būsim stipri, izturīgi, veseli, turīgi un lojāli mūsu valstij!

Mūsu Ādažu senioru biedrība svētkus atzīmēja, sanākot kopā dažas dienas pirms īstās svētku dienas, lai 18.novembrī būtu iespējams pabūt kopā ar ģimenēm, kopīgi atzīmēt šo dienu un apmeklēt pasākumus. Paldies visiem, kuri bija atsaukušies un atnākuši. Mazliet bildēs, kā tad pie mums izskatījās šajā dienā.

Pasākumu atklāja mūsu runas vīrs Osvalds ar nelielu ieskatu mūsu Latvijas dibināšanas sākuma posmā, kā arī pārējos mūsu valsts nozīmīgākos periodos.

Muzikālos priekšnesumus bija sagatavojušas un mūs priecēja mūsu Gaujmalas lakstīgalas. Paldies viņām visu mūsu senioru vārdā.

Kā vienmēr braši skanēja arī Gunāra Freidenfelda vīru kvarteta balsis. Paldies, vīri! Tā turpināt un nepagurt!

Liekas, ka labi skanēja arī visiem kopā. Meldiņš un vārdi zināmi, nu tad, lai skan.

Mēs…

un arī mēs…

Šie vīri radīja noskaņu visa pasākuma garumā. Paldies arī viņiem visu mūsu senioru vārdā. Mūzika vieno, mūzika piešķiļ dzirksti un atbrīvo.

Par godu mūsu jaukajai zemītei nav grēks arī uzsaukt tostu un saskandināt kādu vīna glāzi.

Un lai kādi vēji pūš, visi pūtīs pāri…

Par Tevi, Latvija!

Kādam taču jāsaņemas un jāiesāk arī dejas. Šoreiz tas ir Aivars ar Mārīti. Bravo!

Tā, lūk, mēs atzīmējām, pabijām kopā un gan runās, gan domās atcerējāmies mūsu valsts dažādos vēstures posmus, kuru nav nemaz tik maz tikai 105 gados, kopš tās proklamēšanas.

Saules mūžu, LATVIJA!

18. novembris – Latvijas Neatkarības proklamēšanas diena

Mūsu lieliskie Ādažu novada seniori! Būsiet kuplā pulkā laipni gaidīti 15,novembrī plkst.13:00 mūsu ierastajā vietā Gaujas ielā 16, Ādažos, lai kopīgi atzīmētu mūsu lieliskās valsts Latvijas Neatkarības proklamēšanas 105.gadadienu. Mums visiem kopā šī valsts ir viena. Tad kopā arī atzīmēsim tās dibināšanas gadadienu, šajā dienā mūsu biedrības telpās, 18.novembrī katrs savās mājās – ģimenes un draugu pulkā. Mēs bijām, esam un būsim!