Kategoriju arhīvs: PASĀKUMI

Piedāvājam biedrības biedriem nelielas izklaides iespēju – apmeklēt Māras Zālītes un Ulda Marhilēviča traģikomisku dziesmu spēli TOBĀGO!

Izrādes apmeklējums 16.augustā plkst. 19:00 Saukrastu estrādē. Autobuss visus izrādi baudīt gribētājus nogādās turp un atpakaļ. Par to ir parūpējusies biedrības vadība.

Biļetes cena 20,00 EUR. Nemot vērā, ka mums priekšā, tāpat kā skolniekiem, ir vasaras brīvlaiks un līdz izrādes dienai kopā sanākšanas nebūs, liels lūgums paņemt līdz naudiņu un iegādāties biļetes Jāņu ielīgošanas pasākumā 19.jūnijā pie Mārītes vai arī zvanīt un biļešu iegādes jautājumu risināt ar Birutu.

Izbaudīsim vasaru un pasākumus, kuru apmeklējums ir organizēts gan ar biļešu iegādes iespējām tepat uz vietas, par zemāku cenu un nodrošināti ar transportu.

Vēlam Jums labu un patīkamu atpūtu!

Laiks skrien ar vēja spārniem, liekas, tikko atzīmējām Jāņu dienu, tikko Ziemassvētkus un tikko Lieldienas. Un atkal jau klāt vasaras saulgriežu diena – Jāņu diena, laiks, kad diena lēnām sāk sarukt pa minūtei vien.

Kā jau ierasts, arī šogad ielīgosim Jāņu dienu mūsu Senioru laukumā Gaujas ielā 16. Visi aicināti uz Jāņu dienas ielīgošānu 19.jūnijā plkst. 13:00.