Rudens izskaņas pasākums aizvadīts.

Arī šis pasākums jau ir vakardiena. Jāsaka, ka bijām cerējuši sanākt kopā kuplākā pulkā un arī rudens veltes redzēt mazliet vairāk. Bet tas nekas, pasākums tāpat bija ar patīkamu noskaņu, kā vienmēr ar smaidiem, jokiem un stāstiem par izaudzēto un ziemai sagatavoto.

Jāsaka, diemžēl, Ādažu domes izpilddirektors, savas aizņemtības pēc, nevarēja piedalīties, kā bija solīts. Lai viņam izdodas skrējienā sakārtot mūsu kopējās lietas! Par domes darbu mums pastāstīja un uzdot jautājumus varējām viņa vietniecei Ingai Reķei, saņēmām gan izsmeļošas, gan izvairīgas atbildes, bet tā jau tas ir ierasts visur un visapkārt. Arī viņai laba vēlējumi labas vides veidošanas procesos un projektos Ādažu pilsētā un novadā.

Un tā, kā vienmēr, arī kāda bilde ar nelielu komentāru.

Pasākumu ar savu stāstījumu iesāka Ādažu domes izpilddirektora vietniece Inga Reķe. Esam lietas kursā par notiekošo mūsu pilsētā un novadā. Ir labi uzzināt, noskaidrot, pajautāt un saņemt atbildes.

Tādus rudens labumus nu bijām atnesuši. Paldies visiem, kuri bija pacentušies un atbalstījuši aicinājumu.

Pirmais uz “skatuves” ar savu stāstījumu par sēnēm kāpa Aivars. Labi vārdi tika veltīti viņa top sēnei saulsardzenei. Tā tika izrādīta un palaista apkārt paostīšanai, pataustīšanai. Sēne tiešām laba un cienījama. Jāpiebilst, ka Aivars šīs pašas dienas rītā bija mežā, lai sarūpētu svaigas, tikko grieztas sēnes.

Aivars pats nespēja atrauties no savas top sēnes.

Vienam otram šī sēne izsauca arī platu smaidu, vai tiešām iedarbojās……..?

Nu, lūdzu uzmanīgāk ar to paostīšanu, vēl taču jātiek mājās.

Ingai labs stāstījums par ābolu sulu no sīpoliņiem, arī nogaršojām un novērtējām – bija tiešām laba.

Arī Inārai bija līdzi kas stāstāms, rādāms un nogaršojams.

Ināra tiešām pārsteidza ar šo cienastu – sēņu masas pastēte. Daudzi nebijām par tādu ne dzirdējuši, ne redzējuši, ne garšojuši. Malacis.

Un te mēs redzam “uzklupienu” Birutas marinējumiem. Lieliski – Birutiņ, nes nākošajā reizē atkal.

Daži Birutas marinētos gurķīšus novērtēja bez vārdiem – toties ar mīmiku un žestiem. Lūk, ar tādu pietāti mēs novērtējam un attiecamies pret mūsu biedru kulinārijas meistarstiķiem.

No Birutas mazās burciņas tiek smelts ar lielo karoti. Tas arī ir augstākais novērtējums.

Natālija dalās ar pašas izaudzēto ražu. Tajā grozā tiešām ir dārzeņu dažādība un krāsainība.

Atbildēt