Images

Sia “MONUM”atbalsta Ādažu novada pensionārus.

SIA “MONUM” ir progresīvs daudznozaru būvniecības uzņēmums, viens no lielākajiem Latvijā. Ar konkurētspējīgām celtniecības darbu izmaksām un to kvalitāti šis uzņēmums ir uzvarējis nu jau četros konkursos lielu objektu celtniecībai Ādažos un ir pašreiz populārākais uzņēmums mūsu novadā.

Pavisam nesen, š.g. 8. septembrī Ādažu novada seniori iepazinās ar viņu būvēto pirmsskolas izglītības iestādes multifunkcionālo zāli, kad tur sarīkoja savu sporta svētku noslēguma sarīkojumu. Lai gan šī celtne ir nodota ekspluatācijā pirms diviem gadiem, tomēr vēl arvien var sajust celtnieku atstāto labo auru, kas kopā ar bērnudārza darbinieku rūpību un labvēlību padara šo zāli izcili patīkamu.

Sevišķi labi ādažnieki iepazina  sia “MONUM”, kad tas veica Gaujas ielas pārbūvi. Par spīti  tajā laikā radītajām neērtībām, nez’ vai tagad atradīsies kāds ādažnieks, kurš atzinīgi nevērtētu celtnieku darbu un tā rezultātus.

Tagad sia “MONUM” būvē Ādažu jauno skolu. Tā ir celtne, kas ne tikai izmainīs Ādažu izskatu, bet tajā veidosies arī jauno ādažnieku turpmākie likteņi paaudžu paaudzēs.

Būvējot šo objektu, kurš ir ļoti vajadzīgs Ādažu bērniem, sia “MONUM” parūpējās arī par Ādažu novada senioriem un veica ļoti nozīmīgu ieguldījumu petankas un badmintona laukumu ierīkošanā senioru aktīvās atpūtas zonā Gaujas ielā 16. Lai gan “MONUM” darbinieki neatklāj precīzu ieguldījuma apjomu, tomēr pensionāru biedrības vadītāja lēš, ka ieguldītā darba un materiālu izmaksas ir tuvu 4000 EUR.

Tagad Ādažu novada seniori uzskata, ka sia “Monum” un tā vadītājs Māris Ozoliņš ir mūsējie, kam rūp ādažnieku labklājība.

 

Osvalds Krūze,

konkursa “Sabiedrība ar dvēseli”

projekta “Senioru aktīvās atpūtas laukuma ierīkošanas 1. kārta”

vadītājs.

Senioru sarīkojums veltīts Starptautiskajai senioru dienai un Valsts simtgadei

Senioru sarīkojums veltīts Starptautiskajai senioru dienai un
Valsts simtgadei notiks š.g. 20.oktobrī plkst.16.00 Kultūras centra
skatītāju zālē.
Svētku koncertā piedalās Viktors Zemgals un Ādažu vīru vokālais ansamblis   ar  100 gados dziedātām dziesmām .
Pēc koncerta svētku torte un tosti par Latviju.                                 Muzicēs akordeonists Kaspars Gulbis.                                                                    Mīļi aicināti visi seniori un viņu atbalstītāji.