Category Archives: NOTIKUMI

Sia “MONUM”atbalsta Ādažu novada pensionārus.

SIA “MONUM” ir progresīvs daudznozaru būvniecības uzņēmums, viens no lielākajiem Latvijā. Ar konkurētspējīgām celtniecības darbu izmaksām un to kvalitāti šis uzņēmums ir uzvarējis nu jau četros konkursos lielu objektu celtniecībai Ādažos un ir pašreiz populārākais uzņēmums mūsu novadā.

Pavisam nesen, š.g. 8. septembrī Ādažu novada seniori iepazinās ar viņu būvēto pirmsskolas izglītības iestādes multifunkcionālo zāli, kad tur sarīkoja savu sporta svētku noslēguma sarīkojumu. Lai gan šī celtne ir nodota ekspluatācijā pirms diviem gadiem, tomēr vēl arvien var sajust celtnieku atstāto labo auru, kas kopā ar bērnudārza darbinieku rūpību un labvēlību padara šo zāli izcili patīkamu.

Sevišķi labi ādažnieki iepazina  sia “MONUM”, kad tas veica Gaujas ielas pārbūvi. Par spīti  tajā laikā radītajām neērtībām, nez’ vai tagad atradīsies kāds ādažnieks, kurš atzinīgi nevērtētu celtnieku darbu un tā rezultātus.

Tagad sia “MONUM” būvē Ādažu jauno skolu. Tā ir celtne, kas ne tikai izmainīs Ādažu izskatu, bet tajā veidosies arī jauno ādažnieku turpmākie likteņi paaudžu paaudzēs.

Būvējot šo objektu, kurš ir ļoti vajadzīgs Ādažu bērniem, sia “MONUM” parūpējās arī par Ādažu novada senioriem un veica ļoti nozīmīgu ieguldījumu petankas un badmintona laukumu ierīkošanā senioru aktīvās atpūtas zonā Gaujas ielā 16. Lai gan “MONUM” darbinieki neatklāj precīzu ieguldījuma apjomu, tomēr pensionāru biedrības vadītāja lēš, ka ieguldītā darba un materiālu izmaksas ir tuvu 4000 EUR.

Tagad Ādažu novada seniori uzskata, ka sia “Monum” un tā vadītājs Māris Ozoliņš ir mūsējie, kam rūp ādažnieku labklājība.

 

Osvalds Krūze,

konkursa “Sabiedrība ar dvēseli”

projekta “Senioru aktīvās atpūtas laukuma ierīkošanas 1. kārta”

vadītājs.

Ādažos top aktīvās atpūtas laukums senioriem.

Ādažos, Gaujas ielā 16 Ādažu novada pensionāru biedrība veido aktīvās atpūtas laukumu senioriem. Šim nolūkam Dome ir iznomājusi zemes gabalu, bet biedrība ir realizējusi konkursa “Sabiedrība ar dvēseli” projektu “Senioru aktīvās atpūtas laukuma ierīkošanas 1.kārta.” Ir ierīkoti 2 gab. petankas laukumi un badmintona laukums ar pagaidu virskārtas segumu. Finansējums, ko Dome piešķīra projekta realizēšanai saskaņā ar konkursa nolikumu, bija daudz par mazu, tāpēc nenovērtējams ir sia “MONUM”atbalsts, bez kura šis projekts varēja palikt arī nerealizēts.  Visus roku darbus veica paši biedrības biedri.                                                                                               Ar šo projektu laukuma ierīkošana vēl nav beigusies. Badmintona laukumam nepieciešams gumijas plākšņu segums, kura izmaksas ir ievērojamas, tāpēc ceram uz vietējo ražotāju atbalstu. Vēl daudz darāmā arī pie laukuma labiekārtošanas ,izdaiļošanas un pilnvedošanas, lai senioriem būtu šeit patīkami darboties vai vienkārši atrasties.                                                                                              Nākošā talka noteikta jau 5.oktobrī plkst.10.00, kad turpināsim teritorijas labiekārtošanu.

 

 

Noslēgušās Ādažu novada senioru 15. sporta spēles

Sporta spēlēs piedalījās 104 dalībnieki  5 sacensību veidos.

Ādažu novada senioru sporta spēles 2018
Kopsavilkuma tabula
Komanda Vērtējums atsevišķos sporta veidos Iegūto Vieta
Dvieļu volejbols Biatlons Petanka Frisbijs Futgolfs vietu kopvēr-
Uzvarēti Vieta Rezult Vieta Iegūti Vieta Iegūti Vieta Sitieni mačā/vietu Vieta summa tējumā
seti/punk punkti punkti summa raundos
Engure (Engures nov.) 2 2’08” 6 3 4 59 2 335/11 4 18 4
Jievaras ( Jonišķis) 3 1’24” 3 7 2 67 1 241/7 2 11 2
Kodukotus ( Tartu) 1 1’23” 2 8 1 57 3 522/9 3 10 1
Ādaži 4 0’43” 1 4 3 46 5 113/5 1 14 3
Zaķumuiža (Ropažu nov.) 6 2’06” 5 2 5 32 6 454/3 5 27 6
Lankesa ( Kauņa) 5 1’59” 4 6 47 4 6 25 5